قوانین و مقررات

 1.  خدمات و محتویات تیم SEPTECH، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت تیم SEPTECH برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
 2. کاربران گرامی به سایت تیم SEPTECH اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از تیم SEPTECH می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از تیم SEPTECH به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.
 3. مطالب سایت تیم SEPTECH ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. تیم SEPTECH این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل تیم SEPTECH نیستند و تیم SEPTECH هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در فرباشداجهش گستران ، خود برعهده خواهند داشت.
 4. وب سایت تیم SEPTECH ، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
 5. افراد برای عضویت در سایت تیم SEPTECH و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، لینک تأیید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران با کلیک کردن بر روی این لینک، عضویت خود را تأیید می کنند.
 6. کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. سایت تیم SEPTECH مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.
 7. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.
 8. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.
 9. رسیدهای کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 10.  سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین تیم SEPTECH مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
 11. چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده در سایت از کوپن خود استفاده ننماید، تیم SEPTECH مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه کوپن مسترد نخواهد شد.

enemad-logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.