درباره ما

جذب و آموزش مهندس های جوان

برنامه‌های آموزش کارکنان در یک سازمان می‌تواند نیاز به نیروی انسانی متخصص در آینده را نیز رفع کند و تضمینی برای حل مشکلات کارکنان باشد. بنابراین چنانچه کارکنان یک سازمان خوب آموزش ببینند بهتر می‌توانند در ارتقاء سطح کارایی سازمان سهیم باشند و سرپرستان و مدیران به نظارت زیاد در مورد زیردستان خود نیاز نخواهند داشت. در عین حال می‌توانند کارکنان را برای احراز مشاغل بالاتر و پرمسئولیت آماده سازند، زیرا کارکنان در پرتو آموزش صحیح است که می‌توانند وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

ماموریت ما؟

در SEPTECH ما تلاش می کنیم تا تکنولوژی را کاربرپسند و عملی ارائه کنیم. رویکرد ما ساده است، ما خواسته های شما را می شنویم، از شما سوال می پرسیم، و آنچه را که شما میخواهید ایجاد می کنیم.

  •      تمرکز روی مشتری و کسب و کار با تعهد بر یکپارچگی، صداقت و احترام
  •      ویژن، خلاقیت و رهبری و پیشبرد تکنولوژیکی
  •      رویکرد عملی، ساده و مقرون به صرفه برای حل مسائل شما
  •      کیفیت در ارائه خدمات و محصولات
  •      مسئولیت در قبال مشتریان، شرکای تجاری و کارکنان
  •      آموزش و تقویت مشتریان و کارکنان
  •      بهبود مستمر و تلاش برای تعالی

کارهایی که ما انجام میدهیم

شرکت فراجهش با نام تجاری سپتک فعالیت های خود را در بازار داخلی و بین المللی به انجام می رساند و تمام محصولات خود را با نام و نشان SEPTECH روانه بازار می نماید.

کارآفرینان شرکت سپتک از سال ۱۳۹۵ کار تحقیقاتی را بر روی کنتورهایی آلتراسونیک مبتنی بر اینترنت اشیاء آغاز کردند که هدف اصلی رفع معضلات به وجود آمده در بخش کنتورهای تجمیعی و ساخت و ارائه کنتورهای پیشرفته و کارآمد نسل چهارم به سازندگان واحدی مسکونی و تجاری و همینطور مردم عزیز بود. ساخت کنتورهای مبتنی بر اینترنت اشیاء در سال ۱۳۹۵ بسیار پیشرو نسبت به صنعت و اکوسیستم سخت افزاری ایران و حتی آسیا بود که می توان حتی به این مورد اشاره کرد که اولین مطالب در ارتباط با اینترنت اشیاء توسط تیم سپتک در فضای اینترنت فارسی منتشر شد، با تمام این وجود با لطف خدا و پشتکار تیم سپتک محصول نهایی در خرداد ۱۳۹۶ عملیاتی گشت.

شرکت فراجهش صاحب امتیاز سپتک، در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت مجوز و نشان دانش بنیان شد.

عمده فعالیت تیم SEPTECH بروی اینترنت اشیاء، خانه های هوشمند و کنتورهای هوشمند می باشد که سعی بر تولید محصولاتی دارد که در عین استفاده از تکنولوژی روز دنیا و لوکس بودن این محصولات را برای اکثر مردم مقرون به صرفه کند و این تابو را بشکند که استفاده از تکنولوژی روز گران است و مصرف کننده ایرانی نمی تواند همگام با مصرف کنندگان سایر نقاط جهان از تکنولوژی روز جهان استفاده کند، و در این راستا با توفیق الهی و ابتکار جوانان کشور، SEPTECH قدم های بزرگی را برداشته است.

همیاران ما

دفتر اصلی شرکت

پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.