سامانه تفکیک انشعابات خانگی آب، گاز و انرژی

سپتک اولین و تنها تولید کننده گجت هوشمند برای سنجش میزان مصرف آب و گاز در بستر IoT در خاورمیانه می باشد، که با ابتکار و بهره گیری از دانش روز دنیا توانسته سامانه هوشمند تفکیک انشعابات خانگی متناسب با شرایط بومی ایران را تولید کند. شما نه تنها با استفاده از سامانه هوشمند SEPTECH می توانید انشعابات مشترک آب، گاز و انرژی خود را جدا کنید که تا امروز با کنتورهای مکانیکی امکانپذیر نبوده بلکه با بهره گیری از اپلیکیشن مدیریت ساختمان قادر خواهید بود تا مصرف خود را به صورت لحظه ای مشاهده و به طور صحیح مدیریت کنید تا هر ماه با دیدن قبوض خود شوکه نشوید.

از سامانه تفکیک هوشمند سپتک بهرمند شوید.

مدیریت مصرف را برای خود آسان کنید

با اپلیکیشن خانه هوشمند Farahome مصرف لحظه به لحظه  آب، گاز و انرژی خود را در طول شبانه روز در کنترل خود داشته باشید. با الگو صحیح مصرف آشنا شوید و مصرف خود را مدیریت کنید و همچنین به طور آنی از نشت و خرابی لوله کشی خانه خود آگاه شوید. شما می توانید قبوض مصرفی خود را، از طریق این اپلیکیشن پرداخت کنید. ارتباط با همسایگان، نگهبان و سریدار ساختمان را از طریق اپلیکیشن ما حتی در زمان هایی که در خانه نیستید به انجام برسانید.

از امکانات سپتک استفاده کنید.

هزینه پایین تفکیک، بهاء کم سامانه، تفکیک در 30 دقیقه

مزایای استفاده از سامانه هوشمند سپتک تنها منحصر به خود سامانه نمی باشد، بلکه به روش های هوشمندانه ای است که ارائه می دهد تا شما با پایین ترین هزینه و در کمترین زمان، بدون پیمودن هفت خان مراحل اداری انشعابات خود را تفکیک کنید!! شما با استفاده از این سامانه، نیازمند هیچ نوع لوله کشی، بسط و اتصالات مجزا برای واحد خود نخواهید بود همچنین هیچ هزینه اضافه ای را به هیچکدام از ارگان ها و سازمان های مربوطه بابت تفکیک انشعاب خود پرداخت نخواهید کرد، ما در کمتر از 30 دقیقه سامانه هوشمند SEPTECH را در واحد شما نصب خواهیم کرد.

در زمان و هزینه خود صرفه حویی کنید.

از میان رفتن تنش بین ساکنین

بجای تساوی، عدالت را در ساختمان خود برقرار کنید! مشکلات فراوان، بحث ها، مجادلاتی که در ساختمان ها برای جمع آوری حق سهمه مصرفی در انتهایی هر ماه پیش میاید را یکبار برای همیشه خاتمه دهید و عدالت را در ساختمان خود برقرار و از تنش های بی مورد در ساختمان خود و بین ساکنین جلوگیری کنید.

با سپتک از تنش های بی مورد پرهیز کن!

انگیزه برای کاهش مصرف

تا کی می خواید هزینه اسراف دیگران را پرداخت کنید؟ چرا صرفه جویی شما در قبوض مشترک ساختمانتان قابل مشاهده نیست؟ چرا انگیزه ای برای کاهش مصرف ندارید؟ شما می توانید با بهره گیری از سامانه هوشمند تفکیک سپتک تمام انشعابات مشترک خود را تفکیک و تنها هزینه مصرفی ماهانه خود را پرداخت کنید تا بار مصرفی همسایگانتان بر دوش شما نیفتد و کاهش مصرف خود را در قبوض مصرفی مشاهده کنید تا انگیزه ای برای اصلاح الگوی مصرفتان باشد.

الگو مصرف خود را اصلاح کنید.

    enemad-logo
    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.